Zvecenie Penysu

Tipy A Triky Pre Pobyt V Hoteli

Hotel je skvelé miesto na pobyt, keď hľadáte dovolenku na mieste, alebo aj keď situácia je súvisiacich s prácou. Čo tomu môže byť, tam je nejaký veľký hotel poradenstvo, tam, mali by ste sa pozrieť do. Môžete robiť len to prečítaním odsekov nižšie.

Ak cestujete pre prácu a pobyt v hoteli, požiadajte o izbe aspoň nejakú rozumnú vzdialenosť od bazénu. Asi budete chcieť byť v miestnosti, kde sa môžete sústrediť. Úroveň hluku pri bazéne môže byť rušivé. Vybrať tichej miestnosti, v ktorej môžete byť produktívny.

Uistite sa, že nebudete mať alergickú reakciu na mydlá a šampóny, ktoré nájdete v hotelových izbách, priniesť svoj vlastný, najmä ak máte citlivú pokožku. Zatiaľ čo je príjemné nájsť zadarmo, vyrážka, že niekedy výsledky, je dosť nepríjemné. Vezmite si so sebou svoje vlastné veci, udržať veci v čistote.

Ak ste členom frequent flyer program, alebo veľa cestovať, skúste pripojiť hotel vernostného programu. Môžete získavať body a použiť ich k pripravovanej pobytov. Môžete tiež získať leteckých míľ v prípade, že hotel je partnerom frequent flier program. Kontrola leteckej spoločnosti alebo webové stránky hotela vidieť to, čo ste spôsobilí.

To môže byť ťažké zistiť, ako vybrať dobré hotely. Vstup cestovné klubu môže byť veľmi múdra voľba, ak ste urobiť veľa cestovania. Vaše travel club vám poskytne hotel guide materiálov. Zástupcovia môžu odpovedať na vaše otázky, pomôcť vám vybrať hotely a dokonca pomôže plánovať a rezervujte si svoj rezervácie.

Ak cestujete často, je to skvelý nápad zaregistrovať v hoteli je vernostný program. Poskytujú výhody pre cestujúcich, ktorí pravidelne pobyt v rovnakej hotel reťazca. Môžete zarobiť veci, ako je bezplatné upgrady, bezplatné neskorý check-out čase a zadarmo pobytov ak sa nahromadia dosť vernostné body.

Nepoužívajte telefón v hoteli uskutočňovať hovory. Ak nechcete mať mobilný telefón, bolo by to dobrý nápad kúpiť predplatenú telefón na telefonovanie počas vášho pobytu. Jedinou výnimkou by bolo, keby bezplatné miestne hovory sú zahrnuté v cene ubytovania.

Ak sa chystáte na pobyt v hoteli, uistite sa, že dať im hovor deň vopred ste z dôvodu, aby sa dospelo. Hotely nie sú zodpovední za telefonovanie hostí na potvrdenie ich rezervácie, ktorá je až hosťa. Vždy volajte hotel byť istí, že vaša izba je ešte vyhradené.

Ak chcete získať čo najviac z vášho hotel pobytov, najmä ak budete cestovať veľa pre podnikanie, pripojiť členstvo program, ako ich ponúka Výber Hotelov alebo Marriott. Pri ubytovaní v hoteli, získate body, ktoré môžete neskôr použiť.

Hotel dostanete sa chystá splniť vaše normy teraz, že ste vedieť viac o nich. Oni naozaj nie sú všetko, že tajomný, ak ste práve do vášho výskumu prvý. Kópiu tohto článku šikovný, pretože nikdy neviete, kedy sa situácia príde, že robí dostanete hotel.