Zvečšenie Penisu

Čo Potrebujete Vedieť Pred Nákupom Notebooku

Keď uvažujete o získanie notebooku, alebo stačí zopár rád o tom, ako použiť jeden, tento článok je pre vás. Tu sa naučíte základy notebooky, aby ste vedeli, čo robíte s jedným. Pokračujte v čítaní, ak to je niečo, čo potrebujete, aby sa dozvedeli o.

Pred začiatkom notebook nakupovať, získať predstavu o druhu práce, ktoré vás očakávajú, že sa z toho dostať. Možno zistíte, že sa naozaj nemusíte super-drahé horná línia model pre prácu, ktorú naozaj potrebujete urobiť. To môže ušetriť veľa peňazí.

Značiek robiť veci, keď si kupujete notebook. Niektoré majú lepšie služby než ostatní, zatiaľ čo iní sú známi pre ich robustnosť. Povesť pre niektoré spoločnosti sa v priebehu času meniť. To je zvyčajne dobrý nápad, aby sa tyč s pomerne dobre-známej značky a skontrolovať on-line recenzie kupujúci pred prijatím konečného rozhodnutia.

Nenechajte sa zmiasť, aby si mysleli, že netbooku je len menšie notebooku. Ľudia si často myslia, že notebooky sú v skutočnosti len menšie notebooky, a to jednoducho nie je prípad. Avšak, notebooky nemajú schopnosti alebo silu notebooku. Nechápte netbook, ak naozaj potrebujete prenosný počítač.

Pamätajte si, že notebook nie je dlhodobú investíciu. Pravdepodobne budete používať len maximálne šesť rokov, alebo tak pred vami sú nútení, aby si nespadol alebo sa rozhodne, že je to jednoducho príliš zastaralé. To znamená, že by ste mali faktor v kontrole nákladov pri určovaní vášmu rozpočtu.

Uistite sa, že váš notebook obsahuje WiFi. Zatiaľ čo väčšina prenosných počítačov sa dnes robiť, niektoré staršie modely sú stále okolo, ktoré neobsahujú túto dôležitú funkciu. Bez WiFi, nebudete sa môcť pripojiť k bezdrôtovému smerovaču, a to znamená, že nemôžete používať svoj notebook v kaviarňach, hoteloch, alebo dokonca letisku.

Keď idete na nákup notebooku, určiť, čo konfiguráciu chcete. Môžete buď kúpiť notebook, ktorý je predkonfigurovaný, alebo môžete prispôsobiť počítač s vašej špecifikácie. Zakúpenie notebooku, ktorý je konfigurovaný je nákladovo efektívne, ale ak chcete prispôsobiť prenosným počítačom, môžete presne to, čo chcete.

Napíšte funkcie, ktoré potrebujete pred odchodom na predajni kúpiť! Keď nakupujete on-line, môžete mať zoznam vedľa vás, robiť proces jednoduchší. Ak môžete ísť do obchodu a zabudli zoznam, môžete skončiť s notebookom, ktorá nespĺňa všetky požiadavky.

Keď si kúpite nový notebook, jar pre DVD na to. Zároveň bude bez jedného môže zdať, že je to možné, najmä vzhľadom na nižšiu cenu, mohli by ste byť naozaj do potoka, keď príde na inštaláciu alebo opravu. Keď budete musieť dať nový softvér, aktualizácia, alebo možno vyriešiť existujúci problém, byť schopný používať disk je nevyhnutné.

Aby sa zabránilo predaj ľudia, ktorí zúfalo chcú, aby komisia, urobiť svoj nákup on-line. Nie je to len otvára vás na oveľa väčší výber, ale ceny často nižšie ako dobre. Na vrchole sa, že doprava je často zadarmo, čo znamená, budete mať prenosný počítač ľahko a rýchlo.

Ak nemáte moc záujem o výdrž batérie, zvážiť nákup použitého notebooku online. V skutočnosti, ak ste sa starajú o výdrž batérie, dokonca môžete kúpiť celú novú batériu a vy by ste mali byť dobré ísť. Použité notebooky prácu veľmi dobre, plus cena je vždy pravdu!

Ak chcete získať funkcie jazyka Javascript image viewer bez požadovanej veľkosti obrazovky (a potrebné pre externé knižnice), zvážte Uzávierky Reloaded. To zmení veľkosť veľké obrázky na menšie okná, prispôsobuje širokú škálu farieb, a je ľahko kompatibilný so hlavné prehliadače. Zvážte načítaním na vašom notebooku.

Prispôsobiť svoj notebook, ak môžete. Existuje mnoho počítač tvorcov a výrobcov, ktoré umožňujú cherry pick komponenty pre váš notebook. Možno budete potrebovať veľa úložného priestoru alebo ďalšie diskov, čo znamená, že sa musíte prispôsobiť. To vám ušetrí veľa času tým, že nebudete musieť hľadať pre-postavený notebook, ktorý môže vyplniť vaše konkrétne potreby.

Je to celkom ľahké vidieť teraz, prečo veľa ľudí, ktorí majú notebooky. Sú prenosné, a že to nie je tak ťažké používať. Len nezabudnite, že nabudúce budete potrebovať notebooku, by ste mali dať veci, čo ste si tu do praxe. To vám ušetrí veľa času a peňazí.