Zvedsenie Penysu

Tipy, ktoré Vám Pomôžu Nájsť Vhodné Poistenie

Poistenie nie je luxus, je to nutnosť. Výber správneho poistenia je veľmi dôležité. Naučte sa, ako vybrať politiky, ktoré je práve pre vás a vaše potreby. Nasledujúce tipy budú viesť správnym smerom, pri výbere vhodného krytia a spoluúčasti.

Pri podaní poistnej udalosti, nezabudnite napísať nárok počet hneď, ako sa mu a uschovajte ho na bezpečnom mieste. Je to užitočné, pretože budete potrebovať toto číslo na akomkoľvek mieste, ktoré budete hovoriť s poisťovňa, o nároku. Možno zistíte, že je užitočné, ak chcete kopírovať to na viacerých miestach, napríklad v počítači a telefóne.

Uistite sa, že dostanete poistenie na pokrytie súvisiacich s prácou majetku, ak máte z domova alebo nezávislé zmluvné prácu. Ak pracujete z domu, prenájom alebo majiteľ domu je poistenie sa nevzťahuje na práce-súvisiace položky, ako sú napríklad počítačové zariadenia používané pri práci, takže majú samostatné politiky chráni práce-súvisiace majetku pred odcudzením alebo poškodením.

Ak chcete ušetriť na poistení, mali by ste sa porozhliadnuť a zistite, ako rôzne spoločnosti bude zľava pre viacero politík pre domácnosti. Väčšina spoločností ponúka štandardné zľava 10% pre umiestnenie všetkých vašich obchodu s nimi, ale niektoré firmy budú môcť urobiť väčšie ústupky.

Uistite sa, že vaše poistenie poskytuje krytie, ktoré platíte za uistite sa, že budete hovoriť na svojho agenta, ak urobíte nejaké veľké nákup. Väčšina politiky majú limity pre každú jednotlivú položku. Ak si kúpite nový krúžok, ktorý stojí $5,000 možno budete musieť pridať poznámku na pokrytie je v plnej miere.

Malých podnikateľov, ktorí zamestnávajú ľudí, musí byť istý, že majú dostatočné pracovníka kompenzáciu na pokrytie bohato spĺňajú ich potreby. Ak zamestnanec je zranený alebo zabitý na prácu, a oni nie sú správne, na ktoré sa vzťahuje zamestnávateľa pracovníka, odmeňovania, že majiteľ dáva seba vo veľmi zložitú právnu situáciu.

Uistite sa, že váš maznáčik poistenie zástupcovia sú oboznámení so zvieratami. Nechcete niekto manipulácia svojho maznáčika reklamácie, pokiaľ oni ani nevedia, čo Pomeranian je. Pred nákupom vaša politika, možno budete chcieť zavolať a porozprávať sa s jedným z ich nárokov pracovníkov, a kvíz ich na to, čo naozaj viete.

Poistenie pre firmy môžu byť drahé, ak nemáte správny druh opatrenia na mieste. S zabezpečovacích systémov, kamerových systémov a bezpečnosť personálu dokáže udržať si od platenia cez nos pre vaše poistenie. Tieto môžu byť trochu drahšie ako počiatočné náklady, ale celkovo sa bude platiť za seba v poistení úspory nákladov.

Do vášho výskumu. Prečítajte si on-line recenzie a pozrite sa na ratingy pre poisťovne máte záujem o používanie. Pozrite sa na Better Business Bureau stránky, aby ste zistili, akú majú hodnotu. Zistiť, či iné majú dobré alebo zlé skúsenosti s nimi. Nech tieto ovplyvniť vaše rozhodnutie na ktorých si môžete vybrať.

Ak chcete mať najlepšie vzťahu s poisťovateľom, uistite sa, že vybrať spoločnosť, ktorá je top-hodnotené v priemysle. To je jedna vec, dostať riešenie, ale to je o inom mať problémy s týmto spoločnosti zákaznícky servis. Top-hodnotené poisťovne bude proces podania žiadosti, alebo nastavenie vášho poistenia, jednoduché a môžete sa na ne spoľahnúť na pomoc vás, keď to budete potrebovať.

Ak chcete nižšie poistné, práce na zlepšenie vašej kreditnej skóre. Poistenie je ďalšou z oblastí, kde dobrý kredit bude zmierniť vaše finančné problémy. Väčšina, ak nie všetky, poisťovne trvať kreditné skóre do úvahy pri stanovovaní svojich zákazníkov poistného. Ak ste účastníkom credit repair úsilie, informujte sa u vášho poisťovateľa vidieť, ak môžete premeniť premium úspory.

Môžete získať zľavu na váš automobil, zdravia, života a renter je poistenie, ak ste nefajčiar. Zistite od svojho poisťovacieho agenta, aby videli, či je tento typ premium redukcia je súčasťou politiky.

Môžete veľmi dobre si dobrý zľavu, ak máte viac ako jeden politiky s nimi. Zistiť, či môžete získať lepšiu sadzbu s inou spoločnosťou, robiť výskum on-line.

Jeden spôsob, ako ušetriť na poistení je spojiť vaše politiky. Pozri, ak spoločnosť sa vysporiadať s ponúkne zľavu, ak ste kombinovať vášho domova a auto poistenie, napríklad. Ľudia zvyčajne ušetriť peniaze týmto spôsobom, a oni len budú musieť vysporiadať s jednou spoločnosťou.

Ak vaše poistenie agent vám dáva určitý typ odhad o hodnotu pohľadávky majte na pamäti, že oni budú často vám odhady, ktoré sú nižšie než to, čo vaše skutočné straty môžu byť. Pred akceptovať niečo hovoria, uistite sa, že vaše vlastné odhady.

Nie je to zvyk súbor pohľadávok za veci, ktoré sú tak malé, že môžu byť vnímané ako zbytočná. Príliš veľa poistných udalostí v malej lehote odošle červené vlajky do vašej poisťovne. Môže to viesť k ich zrušenie vašej politiky, a budete mať pevný čas sa snaží získať poistenie v budúcnosti.

Požiadať o akékoľvek zľavy si môžu byť oprávnené na prijímanie, keď ako sa cituje, alebo nákup novej poistnej zmluvy. Uistite sa, že váš maklér alebo sprostredkovateľ je vedomé žiadnych okolností, ktoré by mohli generovať zľavu napríklad dokončenie bezpečnostné kurzy, mladých vodičov s dobrými známkami alebo bezpečnostné systémy. Viac vzdelaných ste na potenciál zľavy, tým viac môžete ušetriť tým, že žiada.

Ako môžete vidieť, tým viac vás už informovali, o to jednoduchšie, čím poistenie rozhodnutia budú. Budete môcť lepšie vybrať si poistenie s pokrytie, ktoré je vhodné pre vašu situáciu a vašu rodinu. Postupujte podľa týchto krokov a budete pripravený na vyzdvihnutie politiky.