Zvýšenie Potencie U Mužov

Užitočné Tipy A Triky Pre Váš IPhone

Nie je ťažké na pripojenie rôznych sociálnych účtov na vašom iPhone. Avšak, niektorí ľudia jednoducho nevedia, ako môžu tak urobiť. Nebojte sa, ak neviete, ako sa, aby všetky vaše sociálne médiá spolu prepojiť na telefóne, stačí si prečítať tipy uvedené nižšie.

Využite počasie funkciu na iPhone získať pochopenie predpoveď počasia na budúci týždeň. Táto funkcia vám umožňuje vybrať konkrétne mesto, ktoré budete žiť spolu s ostatnými oblasťami, ktoré vám môžu pomôcť získať lepší prehľad počasia v danej oblasti.

Ochranné obrazovky je užitočné investície pre váš iPhone. Bez screen protector, budete poškriabaniu tvár svojho telefónu v priebehu času. Škrabance môžu zobrazovať len malá smietka prachu na prst. Takže mať preventívny krok a pridať na tejto obrazovke ochranu.

Uložiť mokré iPhone s bielu ryžu! Ak ste smolu k poklesu váš milovaný iPhone na wc alebo mláku, nie je všetko stratené. Nie zapnite telefón. Vysušiť uterákom. Potom, položte telefón vo vnútri vrecko na zips mraznička vak naplnený nevarené, biela ryža. Druhý deň ráno, tam je dobrá šanca, predtým mokré iPhone bude opäť fungovať.

Vedeli ste, že na rozdiel od mnohých mobilných telefónov, môžete priradiť zvonenie pre každú funkciu na telefóne? Dobre, to je pravda! Všetko, čo musíte urobiť, je ísť na, nastavenia, klepnite na zvuky, funkcie a priradiť tón. Pre kontakty, ťuknite na kontakt a priradiť zvonenie na tento špecifický záznam!

IPhone batérie beží nadol rýchlo. Zvlášť, ak používate svoj telefón veľa, môžete nájsť sami pocitom bezmocnosti, ak zariadenie zomrie pravdu, keď ju budete potrebovať. Dostať sa do zvyku vedenie je zapojený do elektrickej zásuvky, vždy keď je to možné; to pomôže, uistite sa, že batéria je nabitá až v priebehu dňa.

Ak sa potrebujete dostať späť na začiatok stránky nie je potrebné použiť posúvač pomaly, aby si cestu až dlho, web stránku alebo e-mail. Jednoducho klepnite na lište v hornej s hodinami a budete priamo tam, kde ste začali. Toto je jednoduchý odkaz, ktorý vám môže ušetriť čas.

Vytvorenie vlastného zvonenia. Ak zvonenia na iphone urobiť nič pre vás, skúste vytvoriť svoj vlastný. Súbor môžete poslať z vášho počítača na váš iphone. Ak to chcete urobiť, uistite sa, že súbor je kompatibilný mp3. Odošlite ho z počítača do telefónu buď pomocou wifi alebo kábla usb.

Je vaša batéria začína plynúť nízka, a vy ste nikde v blízkosti nabíjačku? Môžete predĺžiť batériu svojho telefónu tým, stmievanie displeja a vypnúť všetky bezdrôtové signály. To zahŕňa wifi, GPS, alebo Bluetooth. To všetko môže mozgov veľa batérií a vypnutie im v núdzi môže ušetriť nejaké výdrž batérie.

Ak často používate váš iPhone v tichom režime, zvážte prispôsobenie vibrácie upozornenia pre rôzne kontakty. Vyhľadajte Všeobecné Nastavenia, potom Dostupnosť, potom Sluch. Ťuknite na položku “Vlastné Vibrácie” ak chcete aktivovať túto funkciu. Konečne, môžete si vybrať z viacerých vibračné vzory, alebo dokonca vytvoriť svoje vlastné osobné vibrácie. To umožňuje identifikovať volajúceho bez kontroly obrazovky alebo pomocou zvonenie.

Prejdite na váš fotoaparát rýchlo, keď je telefón uzamknutý. Dobrý fototermín môžu prísť a ísť do šírky tep. Aby ste neprišli o takúto možnosť, stačí dať iphone na tlačidlo domov dve rýchle kohútiky. Toto by mala okamžite vyvolať fotoaparátu alebo ikonu na to.

Majú problém nájsť konkrétnu aplikáciu cez stránky a stránky vášho iPhone? Skúste pomocou “Hľadať iPhone” funkciu. Jednoducho kliknite na tlačidlo domov raz (alebo dvakrát, ak ste mimo svojej prvej obrazovke) sa dostať na funkciu vyhľadávania. Začnite písať názov aplikácie, ktorú hľadáte. Toto funguje aj pre nájdenie kontaktu, pravidelné stretnutia a dokonca konkrétne e-maily.

Pomocou iba jednej strane, iPhone môžete nasnímať fotografiu. Rám na obrázok, ktorý chcete prijať, a zatlačte na zvýšenie hlasitosti tlačidlo. Zistíte, že vaše fotografie sú kvalitou porovnateľné s tých, ktoré boli odobraté v konvenčným spôsobom.

Ak si chcete vziať screenshot, alebo tlačové obrazovky na vašom iPhone, môžete to urobiť tým, že súčasne sa dotknete spánku a vnútorné tlačidlá, ktoré sa budú ukladať obrázok do svojich fotografií. Je to skvelé, ako môžete zachytiť snímku obrazovky kedykoľvek, či už ide o diskusiu, alebo niečo, čo môžete nájsť na internete. n

Hneď ako všetky vaše kontá v sociálnych sieťach sú prepojené s vaším iPhone, budete sa cítiť trochu viac v pohode. Môžete robiť, čo chcete, aby sa na neho bez výhrad. Využiť informácie uvedené v tomto článku plne využiť váš iPhone.